O nas: dla niewidomych

Najogólniej mówiąc, Opisujemy to oddolna inicjatywa na rzecz dostępności grafik w sieci dla osób niewidomych. Co ważne, to nie jest kolejna nudna kampania społeczna. Jako pierwsi na szeroką skalę od ponad roku opisujemy memy internetowe, czyli zabawne obrazki, o których istnieniu niektóre osoby z dysfunkcjami wzroku dotychczas nawet nie wiedziały.

Jeśli udało nam się Ciebie zainteresować, zapraszamy Cię na naszą stronę na facebooku, gdzie regularnie je publikujemy (możesz ją przeglądać nie posiadając konta w serwisie). Oprócz tego przygotowaliśmy dla Ciebie grupę, gdzie możesz podzielić się dowolną frustrującą Cię grafiką, zdjęciem, obrazkiem. Spotkasz tam wiele widzących osób, które chętnie opowiedzą Ci, co tam się znajduje. To też miejsce, gdzie jej widzący uczestnicy sami często dzielą się swoimi znaleziskami w sieci. To również miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o samym projekcie, gdzie możesz oceniać naszą działalność, byśmy byli jeszcze lepsi w tym, co dla Ciebie robimy.

To wciąż nie wszystko! Nasza działalność inspiruje innych! Tutaj możesz znaleźć na bieżąco aktualizowaną listę odnośników do innych stron, na których grafiki są już dla Ciebie dostępne. Baw się dobrze!